герб    

БАЛЬНЕОЛОГІЧНИЙ КУРОРТ

рус укр

 
 
ПРЕСА:

25.01.2008 ZAXID.NET
На засіданні постійної комісії Львівської обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту депутати розглянули обласні програми, які будуть винесені на затвердження чергової сесії. У роботі комісії взяла участь заступник голови Львівської обласної ради Людмила Козак. Про це ZAXID.NET повідомила прес-служба Львівської обласної ради.
Також депутати повторно розглянули звернення до обласної ради головного лікаря ДП "Санаторій "Немирів" з проханням оголосити цей санаторій курортом місцевого значення та затвердити межі 1, 2, 3 зон санітарної охорони. Ще восени депутати висунули вимогу зробити санаторій доступним для людей з особливими потребами. У січні за дорученням комісії заступник голови комісії Ярослав Грибальський відвідав санаторій. Члени комісії, заслухавши його звіт та оглянувши фотоматеріали, вирішили повторно звернутися до головного лікаря ДП "Санаторій "Немирів" з вимогою до 1 травня цього року усунути невідповідність Державним будівельним нормам в частині забезпечення доступності будинків і споруд для маломобільних груп населення.ня.

 
 

27.05.2008 ZAXID.NET
До Євро-2012 у Львові мають побудувати 13 нових готелів, ще 10 - в області
Згідно з вимогами УЕФА, до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року, потреба у номерному фонді готелів у Львові становить 1527 п’ятизіркових номерів, 1335 чотиризіркових номерів та 175 тризіркових номерів. Заплановано побудувати у м. Львові 13 готелів на 3541 номер, у Львівській області - 10 готелів на 1495 номерів, що дасть додатково 5036 номерів. Також планується реконструкція 13-ти діючих готелів міста загалом на 1219 номерів. Про це ZAXID.NET поінформували в прес-службі ЛОДА з посиланням на головне управління економіки.
У Яворівському районі з червня 2008 року також розпочнеться будівництво готельного комплексу “Немирів” на території ДП “Санаторій” ”Немирів”, 
 
           
Free Web Hosting